FINE ART BASKI

Fine Art baskı, asitsiz ve %100 pamuk tabanlı özel kağıtlar üzerine pigment (su bazlı) mürekkep ile yapılan ve normal oda şartlarında 100 ila 200 yıl ömrü bulunan baskı türüdür. Fine Art fotoğraf baskılarımız Hahnemühle, Tecco ve Epson Fine Art asitsiz pamuk tabanlı kağıtlara yapılmaktadır. Müzeler tarafından kabul edilmekte ve önerilmektedir. Fine Art baskılar için Hahnemuhle Fine Art Kağıtlar kullanılmaktadır. Dokulu mat, dokusuz mat ve parlak olmak üzere 3 farklı türde Fine Art kağıtlar kullanmaktayız.

PROFESYONEL FOTOĞRAF BASKI

Plastik tabanlı fotoğraf kağıdına baskılarda üç tip kağıt kullanmaktayız: Mat, yarı mat ve parlak. Profesyonel baskıda kağıt seçimi alınacak sonucun verimliliğine direk etki ettiğinden doğru kağıdı seçmek önemlidir. Sizlere verecegimiz test baskılar, baskı tecrübemiz ve yönlendirmelerimizle doğru sonuca ulaşacağınıza emin olabilirsiniz.

CANVAS BASKI

Canvas baskılarımız 3 çeşittir: Mat canvas, parlak canvas ve Fine Art canvas. %100 pamuk tabanlı ve asitsiz olan canvas üzerine basılan görselleriniz canlı ve gerçek renkleriyle duvarlarınızı süsleyecektir. Seçmiş olduğunuz ahşap şaselere gerilmektedir.

PORTFOLYO BASKI

Print-İst olarak sadece baskılarınızı değil sunumlarınızı da kaliteli kılıyoruz. Kişiye özel tasarladığımız portfolyo kutumuz ile, sunumlarınız daha şık olacak. Kutu içeriğindeki tüm baskıları sizlere ister Fine Art ister profesyonel baskı kalitesinde sunuyoruz.

PROFESYONEL MONİTÖR VE RENK YÖNETİM SİSTEMİ

Dijital fotoğraf baskı teknolojisi başladığından bu yana doğru ve istenilen baskı sonuçların alınmasında en önemli konu, ekran renk kalibrasyonunun tam ve doğru bir şekilde yapılmış olmasına bağlıdır. Bu da profesyonel monitör kullanımını gerektirmektedir. Kullanmış olduğumuz Eizo monitörlerde düzenli aralıklarla renk kalibrasyonu yapılmakta ve ekrandaki fotoğraf renkleri baskıda en doğru şekilde çıkmaktadır. Ayrıca kullandığımız tüm kağıtlarımız için en hassas ve eşsiz renk profillerini atölyemizde kendimiz yapmaktayız.

BİREBİR ÇALIŞMA OLANAĞI

Fotoğraflarının kendi istediği renk tonuna sahip olmasını istemek bir sanatçı için vazgecilemez bir durumdur. Atölyemizde tüm Profesyonel Fotoğraf Baskı işlerinizi baskı sorumlusu arkadaşlarımızla birebir çalışarak ve görerek alabilirsiniz.

sssssssssssssss